דלג לתוכן המרכזי
תפריט
צרו קשר
גישה מהירה
En
English

דף שאלות ותשובות- אפליקציה בת עמי

השאלות מנוסחות בלשון נקבה, מטעמי נוחות, אך מיועדות לשני המינים כאחד

עזרה טכנית

שכחתי לדווח נוכחות הבוקר / דיווחתי נוכחות באיחור, האם אוכל לתקן את שעות דיווח הנוכחות שלי?

אנו מבינים שאלה הימים הראשונים לדיווח באפליקציה ושהיו תקלות שונות. אנו מזכירים שאפשר במיעוט מהימים לתקן או להזין את שעות הנוכחות באזור האישי באתר בת עמי (אליו אפשר להגיע גם דרך האפליקציה). אנו מדגישים, לא ניתן לתקן נוכחות באפליקציה, אלא רק באזור האישי באתר בת עמי.

אני לא מצליח/ה ללחוץ על אישור בחתימת החוזה באתר האישי

עליך לוודא שמילאת את כל השדות (סוג שירות, תפקיד, טלפון של ההורים), ושנכנסת גם לנספח ג' וד' (ללא פתיחתם, לא תוכל/י לאשר את החוזה).

המעבר לאזור האישי באתר לא עובד מתוך האפליקציה

יש לוודא שעדכנת את הגרסה האחרונה הקיימת בחנות האפליקציות. זכרו – תמיד ניתן להגיע לאזור האישי גם דרך חיפוש בגוגל את האתר של בת עמי.

הורדתי את האפליקציה, אך בכניסה מופיע מסך אפור בלבד

יש לוודא שמחקת את האפליקציה הישנה מהנייד שלך לפני התקנת האפליקציה החדשה. לאחר מכן, נסי לאתחל את הפלאפון ולהיכנס לאפליקציה שוב רק לאחר הפעלה מחדש.

כפתור ה"יציאה" וכפתור ה"סיום" במסך הנוכחות נשארים אפורים ולא מאפשרים לחיצה

נסה/י לסגור את האפליקציה ולהיכנס אליה שוב וכן להתנתק ולהתחבר מחדש עם מספר הת.ז. והסיסמא שלך. אם עדיין לא ניתן ללחוץ על 'כניסה', פני לרכזת עם צילום מסך של התקלה ועם מספר תעודת זהות.

כיצד אוכל לוודא שדיווח הנוכחות נקלט לאחר שסימנתי 'כניסה'?

תוכל/י לגלול למטה במסך הנוכחות ולצפות בטבלת הנוכחות המתעדכנת שלך להיום, וכן תוכל/י לראות את הסטטוס הנוכחי שלך בכל זמן מסומן בירוק למעלה. בנוסף, תוכל/י לראות את כל הדיווחים שלך באזור האישי.

שם המשתמש והסיסמה שלי לא עובדים לי בכניסה לאפליקציה

דאי שאת/ה מזינ/ה את תעודת הזהות והסיסמה התקינים. אם אינך מצליח/ה להיכנס לחצ/י על 'שכחתי סיסמה'.

מופיעה הודעה "חובה לחתום על חוזה" בעת הכניסה לאפליקציה אך חתמתי כבר על חוזה

יתכן שלא אישרת סופית את החוזה שלך או שנדרשת חתימה נוספת. היכנס/י לאזור האישי וחתמי שוב על החוזה.

לא חתמתי על חוזה אך החוזה לא מופיע לי בעת הכניסה לאזור האישי

פני לרכזת עם מספר תעודת הזהות שלך.

הזנתי את שעות הנוכחות שלי באתר האישי, אך אני לא מצליחה לאשר אותם

יש לוודא שבחרת סוג פעילות. בכל כניסה ויציאה, גם באתר האישי וגם באפליקציה, יש לבחור סוג פעילות. בחרי 'שעת התחלה' בעמודה המתאימה, 'שעת סיום' בעמודה המתאימה, וסוג פעילות בעמודת ה'פעילות'.

התקנה

איפה אני יכול/ה להוריד את האפליקציה?

האפליקציה זמינה להורדה בחנות האפליקציות בפלאפון שלך (הגוגל סטור אם יש לך אנדרואיד או אפ-סטור באייפון). שימי לב, הייתה בעבר אפליקציה אחרת שכבר לא זמינה להורדה ואינה פעילה.

אין לי זיכרון בפלאפון להורדת האפליקציה

כנסי להגדרות בפלאפון ונסי למחוק אפליקציות מיותרות. בכל מקרה יש לך את האפשרות לדווח נוכחות בעת הכניסה והיציאה דרך האזור האישי בכניסה לאתר בת עמי בפלאפון או במחשב. שימי לב, השימוש יהיה פחות נוח מהאפליקציה אך עלייך עדיין לדווח על נוכחות בזמן אמת.

אין לי טלפון חכם, איך אוכל לדווח נוכחות?

תוכלי לדווח נוכחות בכל מכשיר עם חיבור לאינטרנט דרך כניסה לאזור האישי באתר בת עמי. חפשי גישה למחשב או פלאפון שמאפשר גלישה.

פעולות

אני רוצה לבדוק את מצב דמי הכיס שלי או השיבוץ שלי וזה לא מופיע לי באפליקציה

כדי לערוך פעולות שלא מופיעות באפליקציה עלייך ללחוץ על "מעבר לאתר האישי" מתוך האפליקציה. שימי לב, בפעם הראשונה שתכנסי עלייך להזין תעודת זהות וסיסמה ואת יכולה לאשר כאשר תישאלי אם לשמור את הפרטים כך שבכניסות הבאות שלך האתר יזכור את המשתמש שלך ויכנס אוטומטית. בחודשים הקרובים האתר האישי יהיה מותאם לנייד ויהפוך לנוח יותר לשימוש :). תוכלי להיכנס לאתר האישי גם ממחשב וגם דרך אתר בת עמי שלא דרך האפליקציה.

העליתי מסמכים באפליקציה, איפה אני יכולה לראות את המסמכים שהועלו?

תוכלי לעקוב אחר המסמכים שהעלית באזור האישי באתר בת עמי, אליו תוכלי להגיע גם דרך האפליקציה.

דיווח נוכחות

למה צריך לדווח נוכחות כל יום?

דיווח נוכחות בזמן אמת יקל עלייך בסוף חודש בהשלמת חוסרים והשלמות, וכן יעזור לרכזות לדעת מה קורה בכל יום עם הפעילות שלך. הפעילות שלך במסגרת השירות הלאומי חשובה ויש לך אחריות בהגעה לתקן לדווח נוכחות והיעדרות. כמובן שאלו גם דרישות של רשות השירות הלאומי -אזרחי.

אני לא מצליחה לדווח היעדרות, הכפתור אפור ולא מאפשר לחיצה

שנן אפשרויות שונות לחסימה של אפשרות דיווח ההיעדרות. א. האם דיווחת היום על מחלה? לא ניתן לדווח גם על מחלה וגם על היעדרות באותו היום. ב. האם דיווחת על כניסה ויציאה מעל 5 פעמים היום? יתכן שהגעת לתקרת הפעמים עליהם ניתן לדווח ליום אחד. ג. האם בחרת סוג היעדרות רלוונטי מהרשימה? לא ניתן לדווח על היעדרות ללא בחירת סוג היעדרות.

אני לא מצליחה לדווח מחלה הכפתור אפור ולא מאפשר לחיצה

ישנם אפשרויות שונות לחסימה של אפשרות דיווח מחלה. א. האם דיווחת היום על היעדרות? לא ניתן לדווח גם על מחלה וגם על היעדרות באותו היום. ב. האם דיווח על כניסה ויציאה מעל 5 פעמים היום? יתכן שהגעת לתקרת הפעמים עליהם ניתן לדווח ליום אחד. ג. האם לחצת על מחלה ללא חזרה היום לנוכחות? אם סימנת שסיימת את הנוכחות שלך להיום, לא תוכלי ללחוץ על שינוי וכניסה באפליקציה היום.

אם אני מגיעה למקום השירות אך יוצאת לפעילות אחרת לרוב היום במסגרת בקשה של המוסד, מה עליי לסמן באפליקציה?

מקרה זה אכן נחשב לנוכחות ולכן עלייך לבחור ב'נוכחות מחוץ למקום השירות' ורק אז לסמן 'כניסה' וכמובן 'סיום' כשאת מסיימת.

אם אני משרתת בגרעין, ובבוקר נמצאת בבית ספר יסודי ובצהריים בפעילות גרעין, איך עליי לדווח נוכחות?

ככל שאת נוכחת במוסד בו את משובצת במערכת, למשל בבוקר בבית הספר, עלייך לבחור באפשרות 'נוכחות בתקן' ולסמן 'כניסה', ו'סיום' בסוף הפעילות שלך בתקן. במקרה שיש לך פעילות אחר הצהריים קבועה, עלייך לבחור בה במסך דיווח הנוכחות ורק אז לסמן 'כניסה'. למשל אם נמצאת בפעילות גרעין אחר הצהריים, עלייך לבחור במסך הנוכחות באפשרות 'פעילות גרעין' ואז לסמן 'כניסה'.

במסגרת השירות שלי אני נוסעת הרבה ועוברת ממקום למקום, האם עליי לסמן כניסה ויציאה בכל מעבר?

ככל שאת נוכחת במוסד בו את משובצת במערכת, תוכלי לסמן 'נוכחות בתקן' ואז 'כניסה' ללא שינוי. למשל, ככל שאת מדריכת טיולים, ב'והדרת', או ב'העמקת יהדות', מעברים ונסיעות נחשבים לנוכחות בתקן ואין צורך לסמן על שינויים. שימי לב שאם התקן שלך לא כולל טיולים ואת מלווה כיתה לטיול, יהיה עלייך לסמן 'נוכחות מחוץ למקום השירות' ואז לסמן כניסה.

אם את מגיעה לתקן לחלק מהיום, אך צריכה לצאת מוקדם, מה עליי לסמן?

בימים שאת נעדרת לחלק מהיום, למשל ביום צום בו את מסיימת מוקדם, עלייך לסמן 'כניסה' בעת ההגעה לתקן ו'סיום' ביציאה. לאחר מכן עלייך לעבור למסך ההיעדרות באפליקציה, לבחור סוג היעדרות רלוונטי, ואז ללחוץ על 'היעדרות ללא חזרה היום לנוכחות'. המערכת תקלוט שהשלמת את השעות שלך כהיעדרות היום. במקרה שאת נעדרת לכמה שעות וחוזרת לתקן, עלייך ללחוץ על כפתור 'היעדרות לכמה שעות וחוזר לנוכחות היום'.

אם אני צריכה לצאת לרופא שיניים לכמה שעות היום אבל אני חוזרת לתקן, מה אני צריכה לסמן באפליקציה?

במקרה שהיית בתקן לפני התור הרפואי שלך עלייך לסמן 'כניסה' ו'סיום' כרגיל בזמן הפעילות בתקן בבוקר. לאחר מכן עלייך לעבור למסך ה'מחלה' באפליקציה וללחוץ על 'מחלה לכמה שעות וחוזר לנוכחות היום'. ככל שאת אכן חוזרת לתקן כרגיל, עלייך ללחוץ על 'סיום מחלה' ואז לסמן 'כניסה' במסך הנוכחות. אם אינך חוזרת לאחר התור הרפואי לתקן, עלייך לסמן 'מחלה, ללא חזרה היום לנוכחות'. שימי לב, הדיווח על מחלה מצריך העלאת אישורים רלוונטיים במסך העלאת המסמכים באפליקציה. ככל שהמחלה לא מאושרת, הימים יחשבו כהיעדרות.

אני קומונרית ואיני משרתת בימי ראשון, מה עליי לדווח?

בעת ביצוע כל פעילות קומונרית תוכלי לבחור בסוג פעילות 'קומונרית', לסמן כניסה, ובסיום לסמן 'סיום'. אם את ביום חופש ואינך מבצעת פעילות קומונרית ואינך נמצאת בהשתלמות, לא תצטרכי לסמן נוכחות. אם שירתת בשבת במקום אחד מהימים בשבוע, תוכלי לדווח את שעות ההתנדבות של שבת לאחר השבת דרך האזור האישי באתר בת עמי (ולא דרך האפליקציה).

בהצלחה רבה!