אנחנו מגייסים בנות שירות חדשות לתקני ביטחון

אנחנו מגייסים בנות שירות
חדשות לתקני ביטחון

בואי להיות חלק ממעצמה ביטחונית!

אנחנו מגייסים את הדור הבא של בנות שירות בתקני ביטחון למגוון תפקידים משמעותיים: משרד הביטחון, המוסד, המכון הביולוגי, מודיעין, הדרכה, סייבר משטרה, משאבי אנוש ועוד.
אנחנו לא יכולים לגלות לך מה עושים בתקני ביטחון, אבל מבטיחים שיהיה מעניין.
הגישי מועמדות עכשיו

תודה
שנרשמת!

ששש… שיישאר בינינו

השלב הראשון של תהליך
המיונים מחכה לך כבר
עכשיו במייל

שירות לאומי במשרד הביטחון נותן הזדמנות לבנות השירות הלאומי להשתלב בעשייה הביטחונית.
למסלול זה נבחרות בנות שרוצות לתרום למדינה מכישוריהן בדרך ייחודית, מקצועית ומאתגרת, וליהנות משירות משמעותי, ביטחוני ומלא סיפוק ועשייה.
בנות השירות משתלבות באגפים מגוונים, הכוללים בתוכם קשת רחבה של תפקידים: החל בתפקידי מחקר ופיתוח, דרך עיסוק בטכנולוגיות מתקדמות, כמו גם אגפים העוסקים בקשרי חוץ וביטחון, רכש וכספים,  ליווי והתמיכה במשפחות שכולות או נכי צה"ל ועד למוזיאונים – בהם בנות השירות ממלאות תפקידי הדרכה מעניינים הנוגעים בהיסטוריה המרתקת של מדינת ישראל

המוסד אחראי על שלום מדינת ישראל, אזרחיה ושלום היהודים בכל העולם.

המוסד מאפשר לבנות השירות לגעת בעולמות עשיה מרתקים ומלאי תוכן בסביבה ביטחונית משמעותית. ומציע מגוון רחב של תפקידים ביטחוניים, כגון: מודיעין, טכנולוגיה ומחקר, ריכוז פרוייקטים , תפקידי טיוב מידע , תפקידי מנהלה ועוד. בנות השירות נדרשות לגלות אחריות, דיסקרטיות, הגדלת ראש והמון מוטיבציה להיות חלק ממשהו גדול ומשמעותי.

המכון למחקר ביולוגי הינו יחידת סמך של משרד הביטחון.
תחומי עיסוקו הם מחקר ופיתוח רב תחומי, מתקדם וחדשני בתחומי הביולוגיה, כימיה, מדעי הסביבה והאטמוספירה.

בנות השירות לוקחות חלק במגוון תפקידים בתחומי מחקר ופיתוח, טכנולוגיה ומנהלה.
השירות במכון הוא ייחודי וברמה ביטחונית גבוהה אשר במהלכו הבנות מתמקצעות, רוכשות כלים לעתיד ומשתלבות בעשייה משמעותית למען ביטחון מדינת ישראל.

המרכז למחקר גרעיני שורק כפוף למשרד ראש הממשלה והוועדה לאנרגיה אטומית.
עבור בנות השירות זו הזדמנות להיות חלק מהמחקר, עבודה במעבדות, פיתוחים דרך עולם הפיזיקה והלייזר. כמו כן, מוצעים תפקידים מרתקים  ומגוונים, החל מתפקידי סייבר, מעבדות טכנולוגיות מהשורה הראשונה, וכלה במקצועות כמו משאבי אנוש גיוס רווחה, חשבות, שכר, ביטחון ורכש.

כלל התקנים יעניקו לבנות השירות מקצוע לחיים ואופק תעסוקתי לעתיד. המרכז מספק סיווג ביטחוני גבוה, ומאופיין בתחושת שליחות ותרומה לביטחון המדינה.
בנות השירות נבחרות בקפידה ומיוחסת לעבודתן אחריות רבה, דיסקרטיות הגדלת ראש והמון מוטיבציה.

שירות לאומי בענף הסייבר של המשטרה הוא שירות לאומי משמעותי מאתגר, עם אקשן, שירות חדשני ומספק, שיש בו גם ראייה לעתיד. התפקיד מסווג הלוקח חלק פעיל במניעה וסיכול פשיעה, בחשיפת פשעי סייבר והצלת חיים. בנות השירות משתלבות בתפקידי מחקר, במרכז מבצעי וטכנולוגי של המשטרה. כמו כן, מוצעים תפקידי הדרכה בתחום, כמו גם עשיה בלב ההתרחשות דרך מוקד 105 המהווה כתובת לציבור למטרת דיווח, מידע וסיוע במרחב המקוון.
בנות השירות נדרשות לאחריות, לחוסן נפשי, מוטיבציה גבוהה ויכולת עבודה בסביבה ממוחשבת.

מגוון תפקידים איכותיים מחכים לך בשירות לאומי בתקני ביטחון:

למה כדאי?

שירות עם משמעות

בתקנים איכותיים ומגוונים כמו מודיעין, הדרכה, סייבר, מחקר, משאבי אנוש

להיות חלק ממשהו גדול

להיות בלב העשייה לתרומה לביטחון המדינה

אופק תעסוקתי

הזדמנות להתחיל את הקריירה שלך כבר מעכשיו

בת עמי

למעלה מ-20 שנה בתקני ביטחון, מגוון אפשרויות לתקנים מרתקים, מעטפת וליווי אישי על ידי הרכזות משלב המיונים ועד סיום השירות.

התפקיד המשמעותי שלך בשירות הלאומי בביטחון המדינה מתחיל כאן!