projects-misrad-habitahon

שירות לאומי במשרד הביטחון הינו מסלול ייחודי של בת עמי שנותן הזדמנות לבנות השירות הלאומי להשתלב בעשייה הביטחונית. למסלול זה נבחרות בנות שרוצות לתרום למדינה מכישוריהן בדרך ייחודית, מקצועית ומאתגרת, וליהנות משירות משמעותי, בטחוני וחברתי מלא סיפוק ועשייה.

זה הזמן שלך להיות שותפה בלב העשייה הביטחונית של מדינת ישראל!

 
 • במשרד הביטחון תזכי למעטפת תומכת ומחזקת- אישית, חברתית, דתית ומקצועית.
 • במשרד הביטחון תוכלי ללמוד ולהתקדם תוך חשיפה לעולם סודי ורגיש.
 • במשרד הביטחון תקבלי את ההזדמנות להתפתח אישית ומקצועית.
 • במשרד הביטחון רוב התפקידים הם במרכז הארץ: בתל אביב, בתל השומר או בפתח תקווה.
 • ניתן לשרת גם בעכו, בטבריה, בחיפה, בנתניה, בראש העין, ברחובות, בירושלים ובבאר שבע.
 • במשרד הביטחון נלווה אותך אישית בכל שלב בתהליך המיונים- התחילי כבר עכשיו!
 
בואי לשרת במשרד הביטחון למען בטחון המדינה, למען העתיד שלך!

bnr-miyunim-blue

ורד קדוש mod@bat-ami.org.il

עיקבי אחרי הפרסומים שלנו בפייסבוק

צילום - נאור רהב

תהליך המיונים הוא תהליך מקצועי הבא לסייע לך ולנו למצוא את התפקיד הנכון ביותר עבורך.

בבת עמי במשרד הביטחון אנו רואים אותך- השמיניסטית, בת השירות העתידית, לנגד עינינו! מתוך ראיה זו, ולאור הניסיון רב השנים של שיתוף הפעולה בין משרד הביטחון ובת עמי אנו שמחים להתחדש בתהליך המיונים הנוח לך ביותר:

רישום אינטרנטי - הרשמה לאתר בת עמי וסימון "v" ליד המשפט "אני מעוניינת במיונים למשרד הביטחון"

מתי? החל מה- 1.9.17, אלול תשע"ז

יום מיונים מרוכז - הכולל היכרות עם נציגי משרד הביטחון ובת עמי, מבדקים פסיכוטכניים, סימולציות קבוצתיות וראיון אישי.

מתי? החל מה-15/11/17, חשוון תשע"ח. זימון לימי המיונים ייעשו ע"י המוקד.

כשבועיים לאחר יום המיונים תימסרנה תשובות האם נמצאת מתאימה ונבחרת לשרת במשרד הביטחון בבת עמי. לוגו כחול שקוף משהבט רק מי שתיבחר ותתקבל תגיע למשרד הביטחון בת"א ליום סיור והכרת האשכולות אליהם נמצאה מתאימה, על מנת לקבל הכוונה וייעוץ טרם שיבוצה הסופי.                            מתי? החל מ-  1/2018 , טבת תשע"ח.   bnr-miyunim-blue   שימי לב! אישור סופי לשירות במשרד הביטחון מותנה בתהליך סיווג ביטחוני    

בואי לשרת במשרד הביטחון למען בטחון המדינה, למען העתיד שלך!

 

אתר בת עמי www.bat-ami.org.il - ורד קדוש mod@bat-ami.org.il

מוזמנת לעקוב אחרי תהליך המיונים בעמוד הפייסבוק של בת עמי

שאלות נפוצות וכל מה שרצית לדעת על שירות לאומי במשרד הביטחון ולא העזת לשאול...

 

bnr-miyunim-blue

 

האם מתאים לי שירות במשרד הביטחון?

תבדקי! אם את רוצה לתרום שנתיים למדינה בדרך ייחודית, מקצועית ומאתגרת וליהנות משירות ערכי ומשמעותי מלא סיפוק ועשיה- משרד הביטחון הוא המקום שלך! התחילי את המיונים עוד היום ובעזרת מבדק ההתאמה המקצועי שלנו נמצא את התפקיד שהכי מתאים לך במשרד הביטחון.
לא! כשאת נרשמת באתר בת עמי למשרד הביטחון את פותחת לך דלת נוספת לשירות משמעותי. אנחנו ממליצים לבדוק במקביל מקומות שירות נוספים וזו זכותך, בנוסף זה יעזור לך לבחור בנו בלב שלם ולהחליט שאצלנו את רוצה לעשות שירות גדול למדינה! במשרד הביטחון אף אחד לא מחליט בשבילך איזה שירות תעשי- אצלנו את נבחרת ובוחרת את המקום בו תרצי לשרת. ההתחייבות היא הדדית רק לאחר שנבחרת ובחרת במשרד הביטחון.
הירשמי לאתר בת עמי כבר עכשיו: מלאי את פרטייך האישיים וסמני ""v ליד המשפט "אני מעוניינת במיונים למשרד הביטחון" ואת בפנים! לקראת אמצע נובמבר יחלו הזימונים לימי המיונים אז צפי לשיחה. בהצלחה!
המיונים לכלל התקנים במשרד הביטחון מתקיימים במרכז הארץ, גם אם את מעוניינת לשרת בצפון/בדרום. פרטים מדוייקים יישלחו אלייך לדוא"ל ברגע שתזומני ליום מיונים.
כן. בת שירות במשרד הביטחון היא חלק בלתי נפרד מצוות העובדים במשרד הביטחון. הסביבה המשרדית והאמצעים הטכנולוגייםעוזרים לך למלא תפקיד מאתגר ומלא אחריות בהתאם לכישוריך. אצלנו תמצאי סביבת שירות איכותית יחד עם הזדמנות לצמיחה אישית והתפתחות מקצועית ותהיי חלק מהותי מהצוות המקצועי. מי שנבחרת לשרת במשרד הביטחון נחשפת לעולם תוכן סודי ורגיש, ולכן השירות מותנה בתהליך סיווג ביטחוני.
השירות הלאומי במשרד הביטחון מותאם לאורח חייך הדתי כבת שירות. בבת עמי דואגים לך למעטפת תומכת ומחזקת מתחילת המיונים ועד לסיום תקופת השירות בעזרת ליווי צמוד של רכזת מנוסה והשתתפות בשיעורי תורה יחד עם חברותייך לשירות. בנוסף, את יכולה להשתלב בגרעין הקרוב לאזור השירות שלך, ולקחת חלק בפעילויות אחה"צ ובשבתות. אנחנו מאמינים ששנות השירות הן שנות צמיחה אישית, דתית ומקצועית, ומהוות גשר להמשך חיים ערכיים בחברה הישראלית על כל גווניה.
אם את רוצה וזכאית- כן. בת שמעוניינת לגור בדירת שירות וזכאית לדיור על פי חוקי המנהלת לשירות הלאומי-אזרחי (מרחק של 30 ק"מ מהבית למקום השירות) תקבל דיור במשרד הביטחון. אם את דווקא מעדיפה שירות קרוב לבית- יש גם תקני בית במשרד הביטחון. אצלנו את יכולה לבחור לשרת ברחבי הארץ- בקריה בתל אביב או בתל השומר בקרית אונו כמו גם בטבריה, בחיפה, בנתניה, בראש העין, ברחובות, בירושלים ובבאר שבע.
תחומי השירות במשרד הביטחון:
 • סייבר, מחקר ופיתוח טכנולוגי
 • לשכות ראשי אגפים ועוזרי השר
 • קשרי חוץ וביטחון
 • בקרה, רכש וכספים
 • לוגיסטיקה וניהול פרויקטים
 • משאבי אנוש, תמיכה וליווי
 • הסברה, הדרכה ותקשורת
 • מינהל
 

bnr-miyunim-blue