דלג לתוכן המרכזי
תפריט
צרו קשר
גישה מהירה
En
English

משרד הביטחון

שירות לאומי במשרד הביטחון הינו מסלול יוקרתי של בת עמי שנותן הזדמנות לבנות השירות הלאומי להשתלב בעשייה הביטחונית. למסלול זה נבחרות בנות שרוצות לתרום למדינה מכישוריהן בדרך ייחודית, מקצועית ומאתגרת, וליהנות משירות משמעותי, בטחוני וחברתי מלא סיפוק ועשייה.

זה הזמן שלך להיות שותפה בלב העשייה הביטחונית של מדינת ישראל!

  • במשרד הביטחון בבת עמי תזכי למעטפת תומכת ומחזקת- אישית, חברתית, דתית ומקצועית.
  • במשרד הביטחון תוכלי ללמוד ולהתקדם תוך חשיפה לעולם סודי ורגיש.
  • במשרד הביטחון תקבלי את ההזדמנות להתפתח אישית ומקצועית.
  • במשרד הביטחון רוב התפקידים הם במרכז הארץ: בתל אביב, בתל השומר או בפתח תקווה.
  • ניתן לשרת גם בעכו, בטבריה, בחיפה, בנתניה, בראש העין, ברחובות, בירושלים ובבאר שבע.
  • במשרד הביטחון נלווה אותך אישית בכל שלב בתהליך המיונים- התחילי כבר עכשיו!

בואי לשרת במשרד הביטחון למען בטחון המדינה, למען העתיד שלך!

לפרטים ושאלות – mod@bat-ami.org.il

תהליך המיונים

תהליך המיונים הוא תהליך מקצועי הבא לסייע לך ולנו למצוא את התפקיד הנכון ביותר עבורך.

בבת עמי במשרד הביטחון אנו רואים אותך- השמיניסטית, בת השירות העתידית, לנגד עינינו! מתוך ראיה זו, ולאור הניסיון רב השנים של שיתוף הפעולה בין משרד הביטחון ובת עמי אנו שמחים להתחדש בתהליך המיונים הנוח לך ביותר:

רישום אינטרנטי – הרשמה לאתר בת עמי וסימון "v" ליד המשפט "אני מעוניינת במיונים למשרד הביטחון"

מתי? החל מה- 1.9.19, אלול תשע"ט

יום מיונים מרוכז – הכולל היכרות עם נציגי משרד הביטחון ובת עמי, מבדקים פסיכוטכניים, סימולציות קבוצתיות וראיון אישי.

מתי? החל מחשוון תש"פ. זימון לימי המיונים ייעשו ע"י המוקד.כשבועיים לאחר יום המיונים תימסרנה תשובות האם נמצאת מתאימה ונבחרת לשרת במשרד הביטחון בבת עמי.

רק מי שתיבחר ותתקבל תגיע למשרד הביטחון בת"א ליום סיור והכרת האשכולות אליהם נמצאה מתאימה, על מנת לקבל הכוונה וייעוץ טרם שיבוצה הסופי.                         

שימי לב! אישור סופי לשירות במשרד הביטחון מותנה בתהליך סיווג ביטחוני   

בואי לשרת במשרד הביטחון למען בטחון המדינה, למען העתיד שלך!

שאלות נפוצות

שאלות נוספות וכל מה שרצית לדעת על שירות לאומי במשרד הביטחון ולא העזת לשאול…

האם מתאים לי שירות במשרד הביטחון?

תבדקי! אם את רוצה לתרום שנתיים למדינה בדרך ייחודית, מקצועית ומאתגרת וליהנות משירות ערכי ומשמעותי מלא סיפוק ועשיה- משרד הביטחון הוא המקום שלך! התחילי את המיונים עוד היום ובעזרת מבדק ההתאמה המקצועי שלנו נמצא את התפקיד שהכי מתאים לך במשרד הביטחון.

האם כשאני נכנסת לתהליך המיונים אני מתחייבת למשרד הביטחון?

לא! כשאת נרשמת באתר בת עמי למשרד הביטחון את פותחת לך דלת נוספת לשירות משמעותי. אנחנו ממליצים לבדוק במקביל מקומות שירות נוספים וזו זכותך, בנוסף זה יעזור לך לבחור בנו בלב שלם ולהחליט שאצלנו את רוצה לעשות שירות גדול למדינה! במשרד הביטחון אף אחד לא מחליט בשבילך איזה שירות תעשי- אצלנו את נבחרת ובוחרת את המקום בו תרצי לשרת. ההתחייבות היא הדדית רק לאחר שנבחרת ובחרת במשרד הביטחון.

איך אני מתחילה מיונים למשרד הביטחון?

הירשמי לאתר בת עמי כבר עכשיו: מלאי את פרטייך האישיים וסמני ""v ליד המשפט "אני מעוניינת במיונים למשרד הביטחון" ואת בפנים! לקראת אמצע נובמבר יחלו הזימונים לימי המיונים אז צפי לשיחה. בהצלחה!

היכן מתקיימים ימי המיונים למשרד הביטחון?

המיונים לכלל התקנים במשרד הביטחון מתקיימים במרכז הארץ, גם אם את מעוניינת לשרת בצפון/בדרום. פרטים מדויקים יישלחו אלייך לדוא"ל ברגע שתזומני ליום מיונים.
   

האם כל התפקידים במשרד הביטחון הם בסביבה משרדית?

כן. בת שירות במשרד הביטחון היא חלק בלתי נפרד מצוות העובדים במשרד הביטחון. הסביבה המשרדית והאמצעים הטכנולוגייםעוזרים לך למלא תפקיד מאתגר ומלא אחריות בהתאם לכישוריך. אצלנו תמצאי סביבת שירות איכותית יחד עם הזדמנות לצמיחה אישית והתפתחות מקצועית ותהיי חלק מהותי מהצוות המקצועי. מי שנבחרת לשרת במשרד הביטחון נחשפת לעולם תוכן סודי ורגיש, ולכן השירות מותנה בתהליך סיווג ביטחוני.

איך אני כבחורה דתית יכולה לשרת במשרד הביטחון?

השירות הלאומי במשרד הביטחון דרך בת עמי, מותאם לאורח חייך הדתי כבת שירות. בבת עמי דואגים לך למעטפת תומכת ומחזקת מתחילת המיונים ועד לסיום תקופת השירות בעזרת ליווי צמוד של רכזת מנוסה והשתתפות בשיעורי תורה יחד עם חברותייך לשירות. בנוסף, את יכולה להשתלב בגרעין הקרוב לאזור השירות שלך, ולקחת חלק בפעילויות אחה"צ ובשבתות. אנחנו מאמינים ששנות השירות הן שנות צמיחה אישית, דתית ומקצועית, ומהוות גשר להמשך חיים ערכיים בחברה הישראלית על כל גווניה.

האם השירות במשרד הביטחון כולל דיור?

אם את רוצה וזכאית- כן. בת שמעוניינת לגור בדירת שירות וזכאית לדיור על פי חוקי הרשות לשירות הלאומי-אזרחי (מרחק של 30 ק"מ מהבית למקום השירות) תקבל דיור במשרד הביטחון. אם את דווקא מעדיפה שירות קרוב לבית- יש גם תקני בית במשרד הביטחון. אצלנו את יכולה לבחור לשרת ברחבי הארץ- בקריה בתל אביב או בתל השומר בקרית אונו כמו גם בטבריה, בחיפה, בנתניה, בראש העין, ברחובות, בירושלים ובבאר שבע.