דלג לתוכן המרכזי
תפריט
צרו קשר
גישה מהירה
En
English

דבר המנכ"ל

מתנדבים ומתנדבות מועמדים ומועמדות לשירות ושותפים יקרים,

ברוכים הבאים בשערי בת עמי.

שינוי חברתי, ערבות הדדית, צדק חברתי, שוויון הזדמנויות הם הערכים עליהם בנינו את החזון של בת עמי.

אחריות, מנהיגות העצמה ועשייה מובילים ומלווים את העשייה של המתנדבות והמתנדבים. אנו מאמינים שכל מתנדב ומתנדבת שנכנס לשירות לאומי בבת עמי מצטרף לשליחות הגדולה שלנו שירות לאומי, שינוי חברתי.

בבת עמי כ- 3000 מתנדבים ומתנדבות מכל גווני החברה הישראלית- דתיים וחילוניים, בעלי מוגבלויות וצעירים בסיכון ומצוקה, צעירים מהמגזר הדרוזי והבדואי, החברה הערבית , עולים חדשים וותיקים- שעסוקים בשליחות הגדולה שבכוחה לשנות ולהשפיע על הנעשה במדינה כל אחד ואחת בתחומו וכולנו ביחד. מגוון התכניות בהם כל אחד ואחת יכול למצוא את מקומו מהווים שוויון הזדמנויות ונותנים את הזכות להתנדב לכל צעיר וצעירה בוגר י"ב שיש לו פטור מהצבא מסיבה כל שהיא.

ההתנדבות בשירות הלאומי מחזקת את החוסן והלכידות של החברה והעם לאיתנות ושותפות במדינה. בחרנו להקים אתר שבו תבוא לידי ביטוי העשייה החברתית המגוונת והיפה שקיימת במדינת ישראל, כי עשיית הטוב בכל מסגרות החיים חייבת להיראות וקול השינוי החברתי חייב להישמע. אנו שותפים בבת עמי באמצעות העשייה של מתנדבי השירות הלאומי בעשייה רחבה בכל מעגלי ומסגרות החיים ומאמינים שנצליח להביא לידי ביטוי באתר בת עמי מגוון רחב ונושאים רבים שיש בהם עשיה חברתית משמעותית כי כל אחד הוא אור קטן וכולנו אור איתן.

בשנה האחרונה נערך מכרז אחוד של כל משרדי הממשלה , ואנו שמחים שדורגנו במקום הראשון . במכרז זה נפתחו בפנינו עוד תקנים רבים ומגוונים של משרדי הממשלה השונים , והם מצטרפים לתקנים הרבים שלנו בעשייה חינוכית איכותית.

אתם מוזמנים להצטרף אלינו לעשייה החברתית, ולממש את השירות הלאומי שלכם בבת עמי במסגרות השרות השונות בתכניות החדשות והישנות כל אחד ואחת לפי כוחו ומקווים שנצליח להכשיר וללוות אתכם המתנדבים בצורה מיטבית. אנו מקווים שתדעו להמשיך בחייכם לאחר השירות את אותן תכונות וערכים הבאים לידי ביטוי במהלך שנות השירות.  

בברכת הצלחה ושותפות גדולה

בני נכטיילר, מנכ"ל בת עמי [אמונה-אלומה].