מצטיינות הנשיא תשע"ט

קבלו אותן!

מצטיינות הנשיא לשנת תשע"ט-

נבחרו על ידי הרכזות שלהן-על עשייה חברתית חשובה למען האחר ולמען המדינה. הן נבחרו בזכות ההשקעה האין סופית שלהן על המסירות וסבלנות.

אלה מצטיינות שהפכו מודל לחיקוי לסובבים אותן, בזכות תהליכים שהן עברו, בזכות שינויים חברתיים והרבה השקעה בשנת השירות, כל אחת בתחומה.

בת ציון אביטבול, כפר מימון – מתנדבת בבי"ס 'הטנא', ירושלים:

 "בת ציון מסיימת שנת שירות בבית הספר הטנא לתלמידים עם מוגבלות שכלית והתפתחותית קשה ונכויות מורכבות נלוות. בית הספר רואה בה נכס יקר ונדיר, בשל מסירותה, אהבתה לתלמידים המיוחדים ונכונותה לכל משימה אליה נקראת. האחריות שפיתחה כלפי התלמידים, המסגרת והמשפחות , גורמת לה לתרום שעות נוספות על בסיס יומי. היא מבצעת באהבה כל משימה, ללא רתיעה או חשש, כשטובת הילדים באחריותה בביה״ס, בסדר עדיפות עליון"

תמונה_בת ציון אביטבול

 

אלינוי דנינו, נתניה, בת שירות מטעם התכנית "נערות למען הקהילה"- מתנדבת במוסד לביטוח לאומי, נתניה:

" אלינוי מתנדבת זו השנה השנייה במוסד לביטוח לאומי בתפקיד משמעותי ובעל אחריות. המשמעת העצמית וההתמדה שהפגינה במהלך תקופת השירות הארוכה, תרמו להערכה הרבה שבני ובנות השירות האחרים והן העובדים מן המניין במוסד זה רוכשים כלפיה. אלינוי הינה צעירה אשר עברה כברת דרך משמעותית בשנות השירות שלה, היא הגיעה לתכנית כצעירה ביישנית, חסרת ביטחון ומהוססת והפכה לצעירה מעוררת השראה ומודל לחיקוי".

תמונה_אלינוי דנינו

 

פאטמה אבו נג'ם, גוליס, בת שירות מהמגזר הדרוזי, – מתנדבת בבית הספר גוליס:

"פאטמה הפגינה תמיד נוכחות מלאה ועמידה בזמנים.  רצון ללמוד ולהתפתח, כבוד הדדי, התעניינות ולמידה בתחומי ההשכלה בכלל, ובתחומי ההתנדבות בפרט. נפעמתי לגלות כמה אחריות וראש גדול יש לבחורה, גם כשהייתה חולה לא נחה בבית ונשארה ללוות את התלמידים עם דאגה מרבית וחיוך ענק".

תמונה_פאטמה אבו נגם

 

 

חיה מושקא וילנקין,  אשקלון, בת שירות מטעם תכנית "משלבים"- מתנדבת בבית ספר חב"ד 'אור מנחם' , אשקלון:

"מושקי, צעירה עם שיתוק מוחין, בחרה להתנדב לשירות הלאומי על אף הקשיים איתם היא מתמודדת ביום יום. אז למה דווקא היא? בזכות הדרך המיוחדת שהיא עברה בשנתיים של השירות הלאומי. בתחילת הדרך מושקי הגיעה ביישנית, חוששת ולא בטוחה בדרכה. לאט לאט עם המון דמעות והתמדה עיקשת היא פרצה את החומות של עצמה והעיזה לנסות דברים חדשים, העיזה לאפשר לעצמה לצאת מאזור הנוחות וללכת בדרך לבניית חיים עצמאיים. היא טרחה והשקיעה והגיעה למקומות נפלאים. מצעירה לכודה בחששות, היא הפכה לצעירה שמעריכה את עצמה ומפגינה את יכולותיה בכל הזדמנות. היא מתמודדת בגבורה עם כל קושי ומתקדמת בכל פעם עוד צעד בדרך לעצמאות"

תמונה_חיה מושקה

 

אמרה סעדי בת שירות מהמגזר הערבי- מתנדבת בנוער העובד והלומד, עכו.

"אמרה מגלה אחריות רבה ומבצעת כל מטלה עד הסוף ועל הצד הטוב ביותר. בפעילותה הרבה הפכה לדמות מוכרת ואהובה בעיר הרואה עצמה כאחראית על סביבתה ובעלת נכונות לסייע ולעזור בכל סיטואציה ובכל מצב ובכך רכשה את אמונם של אנשים רבים. פעילותה הרבה באה לידי ביטוי בדרכים רבות וניתן למצוא אותה בכל מפעל, טיול ואירוע של התנועה".

תמונה_בני מיעוטים_אמרה סעדי.docx

 

גאים בכן!

פוסטים נוספים