טקס ברכת הדרך והצהרת שליחות השירות הלאומי

"לכל אדם בעולם יש שליחות. יש כאלו החיים במציאות של שליחות מבחירה ויש כאלו החיים בשליחות כפויה. עצם היציאה לשירות לאומי הינה אמירה של חיי שליחות מבחירה. נצלו כל רגע לחיות חיי שליחות מלאי משמעות." (בת גלים שער, אימו של גיל-עד)
כחלק ממיסוד מעמד השירות הלאומי והרצון לייצר גאוות יחידה עמותת בת עמי החליטה השנה לסיים את שבוע ההכשרה המקצועי לבנות החינוך בטקס מרגש המבטא את הצהרת השליחות של בנות השירות הלאומי.
ofra_b

לראשונה בישראל אנו עורכים טקס הצהרת השליחות בשירות הלאומי המבטאת מעורבות הדדית, צדק יהודי ושינוי חברתי בכל עשייתכן. אנו מייחלים להיות ראויים לשליחות שהבנות לוקחות על עצמן. בהצלחה בשליחות שבשירות שלקחתן על עצמכן.

כיבדו אותנו בנוכחותם: הרב אלישע וישליצקי, דוד פלבר, בת גלים שער ובתה שיראל.

ברכו את הבנות בסרטונים: איילת שקד, שר שלום ג'רבי ושי פירון.

לטקס זה הגיעו הורים רבים שבאו להיות חלק מכניסתן של הבנות לעולם המבוגרים והכנסתן לתוך עולם של שליחות ולקיחת חלק בתרומה למדינה.

בנות יקרות, בחרתם בעמותה מצוינת. עמותה המאפשרת שירות טוב ונעים המשולב עם עבודה קשה על מנת לשרת את העם בצורה מעולה. (שר שלום ג'רבי, ראש מנהלת השירות האזרחי-לאומי)

עמותת בת עמי ראויה לשליחות הבנות. זה לא אני אומר, הבנות מעידות על זה. כל אמא יודעת ששלחה את בתה למקום טוב וראוי. (דוד פלבר, מנהל אגף שירות לאומי במשרד החינוך)

הטקס כלל דגלנות, שירה, קטעי משחק, ברכות וסרטונים.

פוסטים נוספים